Thermia Atlas – siltumsūknis Nr. 1 pasaulē

Thermia Atlas – siltumsūknis Nr. 1 pasaulē

Kā jaunajam Thermia Atlas zemes avota siltumsūknim izdevās pārsniegt maģisko SCOP 6,0 barjeru? Atbilde ir advancētās kontroles sistēmas, invertora tehnoloģijas un vairāku citu tehnoloģiju kombinācija. Šīs tehnoloģijas ir devušas Atlas visaugstāko SCOP tirgū*. Tik daudzu lielisku īpašību un priekšrocību integrācija vienā modelī ļauj izcilajam jaunajam Atlas siltumsūknim sasniegt jaunu līmeni. Ne tikai attiecībā uz tā neticamo SCOP reitingu 6,15 – šis siltumsūknis ir nepārspējami augstā līmenī visās nozīmēs.

“Jaunais Thermia Atlas siltumsūknis ir vadošais modelis mūsu premium mājas siltumsūkņu klāstā. Līdz šim augstākais SCOP reitings, zemāki elektroenerģijas rēķini, nepārspējami karstā ūdens ražošanas līmeņi un zemākais skaņas līmenis tā klasē (30-43 dB(A)) – tas viss nodrošina ērtu dzīvošanu. Vēl jo vairāk, kā zviedru kompānijai, jaunajam Atlas ir vislabākais no skandināvu dizaina. Tā kā jaunais produkts kļūst plaši pieejams 2020. gada sākumā, ģimenēm būs pieejama vislabākā tirgū esošā zema oglekļa līmeņa,  atjaunojamā apkures sistēma”, skaidroja Hanss Vreifalts, Thermia starptautiskais pārdošanas direktors, piebilstot: “Ar diviem dažādiem modeļiem, Atlas 12 (3-12kW) un Atlas 18 (4-18kW), mēs varam nodrošināt enerģijas risinājumus jauniem mājokļiem ar baseinu vai džakuzi, kā arī lielākiem mājokļiem, kuriem ir nepieciešama modernizācija.”

Jaunā invertora tehnoloģija, kas tiek izmantota siltumsūkņos, sasniedz izcilus rezultātus: “Iespaidīgās veiktspējas panākumu atslēga ir uzlabotais kontrolieris, kurš pilnībā izmanto invertora tehnoloģijas priekšrocības. Atlas sniedz ģimeņu mājokļiem nepārspējamu karstā ūdens komforta līmeni apvienojumā ar pierādītu izmaksu efektivitāti”, komentēja Peters Likens, Thermia produktu menedžeris.

Thermia Atlas piedāvā tirgus vadošo karstā ūdens ražošanas sistēmu. Mājokļu īpašniekiem un ģimenēm tas nozīmē milzīgu karstā ūdens apjomu, kas tiek nodrošināts ātrāk un par ievērojami zemākām izmaksām. Jaunā siltumsūkņa ieguvums ir no trim tehnoloģijām, kuras izstrādātas Thermia. Kombinācija ar invertora tehnoloģiju, karstās gāzes tehnoloģiju un krāna ūdens stratifikāciju ar iebūvētu 184 litru ūdens tvertni nodrošina vienlaicīgi 545 litrus karstā ūdens jebkurā brīdī. Iešana vannā, kamēr kāds cits ir dušā, nekad nav bijusi tik vienkārša un ērta.

Thermia Atlas ir vairāk uzlabotu standarta funkciju, nekā jebkuram citam siltumsūknim no Thermia portfolio. Tās ietver visaptverošu pārskatu par temperatūrām un līknēm, divus apkures/atvēsināšanas kontūrus, viedā mājokļa interfeisu uz BMS (Building Management System), viedo režģi (EVU), enerģijas avota kontroli, rezerves tvertni un  plug-and-play programmatūras atjauninājumu caur USB eju.

Labākais no skandināvu dizaina ar premium pieskārienu pārsteidz ar jauno krāsu skārienjūtīgo displeju, veidotu pilnībā no stikla, kas rada uzlabotu un vienlaicīgi diskrētu iespaidu par tā augsto kvalitāti. Sudraboti pelēkā priekšpuse un pārklājs ir parocīgi un stilīgi, nodrošinot, ka instalācija bez problēmām iekļausies elegantajā mājokļa dizainā.
Jaunais Thermia Atlas ir pieejams arī Duo variantā ar tam izveidoto MBH Atlas karstā ūdens tvertni. MBH Atlas karstā ūdens tvertne ir pieejama 200- or 300-litru variācijā.
Thermia Atlas ir pieejams iegādei no 2019 gada decembra. Thermia rekomendē sazināties ar sertificētu pārdevēju, lai noskaidrotu aptuveno iegādes cenu un uzstādīšanas izmaksas, kā arī lai aprēķinātu tieši jūsu mājokļa potenciālos ietaupījumus.

*Sezonālas veiktspējas koeficients (0/35 saskaņā ar EN14825, Pedesign 16 kW, auksts klimats - Helsinki), SCOP 6,15 ir augstākā veiktspēja starp R410A zemes avota siltumsūkņiem 2019. gada decembrī Eiropas ražotāju vidū.

 

Uzziniet vairāk par Thermia Atlas

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07