Ko siltumsūknis var paveikt tieši jums?

Apkure

Lorem ipsum

Siltumsūknis ir viens no visefektīvākajiem risinājumiem visām jūsu telpu apkures vajadzībām. Saules enerģijas izmantošana ir arī videi draudzīga. Ūdens/ šķidrums ir visbiežāk izmantotais siltuma sadales veids apkures sistēmās Eiropā.

Tādas sistēmas ir parasti balstītas uz radiatoriem un/vai apsildāmo grīdu apkuri. Padeves temperatūra silto grīdu apkurei parasti ir 30-35°C un 45-55°C radiatoriem.

Thermia siltumsūkņi spēj nodrošināt nepieciešamo padeves temperatūru apkurei gan jaunbūvēm, gan renovētām ēkām.

Nepieciešama arī karstā ūdens sagatavošana

Lorem ipsum

Aptuveni 20% no siltumsūkņu enerģijas patēriņa tiek izmantoti, lai sagatavotu mājsaimniecības karsto ūdeni. Ņemot vērā, ka karstā ūdens sagatavošana sastāda arvien lielāku īpatsvaru no jūsu mājas enerģijas patēriņa (ūdens patēriņš pieaug, bet mājokļi tagad ir ar labāku izolāciju), ir svarīgi, lai karstais ūdens tiktu ražots pēc iespējas efektīvāk un uzticamāk.

Lai komforts būtu pilnīgs, ir svarīgi  lai karstā ūdens tvertne tiktu atkārtoti uzsildīta ātri un nevienam nevajadzētu gaidīt. Protams tas jāpanāk zemākajām iespējamajām ekspluatācijas izmaksām. Svarīgi lai siltumsūknim būtu sistēma, kura maksimāli samazina legionellas baktēriju veidošanos.

Thermia ir izstrādājusi tehnoloģijas, kuras ļauj ārti saražot lielu karstā ūdens daudzumu bez papildus enerģijas patēriņa: TWS – Tap Water Stratification (ūdens stratifikācijas) un HGW – Hot Gas Water (karstais gāzes ūdens) sildītāji.

Ir svarīgi, lai tiktu sagatavots pietiekams karstā ūdens daudzums, un lai tas atbilstu jūsu prasībām. Pāriecinieties, ka jūs iegādājaties pareizo siltumsūkņa modeli.

Atdzesē savu mājokli

Lorem ipsum

Šobrīd ar visiem Thermia siltumsūkņiem, izņemot gaisa siltumsūkņus, ir iespējams dzesēt ēku izmantojot pasīvo dzesēšanu, turklāt ar ļoti zemām izmaksām.

Ja ar pasīvo dzesēšanu nav pietiekami, Thermia siltumsūkņi spēj darboties aktīvās dzesēšanas režīmā, izmantojot kompresoru. Tas var būt efektīvāk nekā citām tirgū pieejamajām sistēmām, kuras izmanto dalītās gaisa kondicionēšanas iekārtas.

Tas ir tāpēc, ka pasīvajai dzesēšanai nav nepieciešams vairāk enerģijas kā pārim spuldžu.

Ļaujiet siltumsūknim sildīt jūsu baseinu

Lorem ipsum

Ja vēlaties energoefektīvu veidu, kā sildīt ūdeni peldbaseinā, apsveriet domu par siltumsūkni.

Jūs iegādājāties savu baseinu vairāku iemeslu dēļ, tādu kā ģimenes izklaidei, vingrinājumiem, un, iespējams, pat terapeitisku apsvērumu dēļ. Tomēr jūs droši vien zināt, ka bez ūdens sildīšanas jūsu baseins būs pārāk auksts, lai to izbaudītu, jo īpaši, pavasarī un rudenī.

Jūsu baseina ūdens sildīšana ļaus jums izbaudīt to visās sezonās, varbūt pat visu gadu, tādējādi paātrinot jūsu apjomīgā ieguldījuma atmaksāšanos.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07