Kas ir ģeotermālā enerģija?

Kas ir ģeotermālā enerģija?

Lorem ipsum

Atjaunojams enerģijas avots ir neizsmeļams, tāpēc ikvienam būtu jāapsver siltumsūkņu pielietojums mājokļa visagrākajā projektēšanas stadijā. Atjaunojamo resursu iekļaušana jūsu projektāapkures un dzesēšanas vajadzībāmievērojami samazinās ikgadējo enerģijas patēriņu, ekspluatācijas izmaksas un jūsu oglekļa emisiju.

Siltumsūkņi ar gaisa vai zemes enerģijas avotu darbojas uz vienkārša principa: tie pārvieto enerģiju no zemes vai apkārtējā gaisa uz ūdeni vai šķidrumu, jūsu apkures sistēmā, ar kompresora palīdzību. Gaisā vai zemē esošā enerģija var tikt vienkārši iegūta un izmantota apkurei, ūdens sildīšanai un dzesēšanai. Tādējādi daba nodrošina mums  ideālu, ekonomiski izdevīgu iekštelpu komfortu, gandrīz, bez negatīvas ietekmes uz vidi.

Pamatprincips ir tikpat vienkāršs, cik izcils: ņemiet bezmaksas enerģiju, kas jau eksistē gaisā vai zemē un pārvērtiet to par apkuri Jūsu mājoklim.

Priekšrocības

  • Silti ziemā

    Silti ziemā

    Siltumsūknis iegūst zemas pakāpes siltumu no zemes dzīlēm un paaugstina tā temperatūru. Tad siltums tiek nogādāts mājas apkures sistēmā – parasti radiatoros, zemgrīdas apsildē vai gaisa pūtējos.

  • Vēsi vasarā

    Vēsi vasarā

    Vasarā šo procesu var vienkārši apgriezt pretēji. Siltumsūknis savāc siltumu no mājas un novada to zemes urbumā, nodrošinot dzesēšanu. Izmaksu ziņā tas ir daudz izdevīgāk nekā tradicionālā gaisa kondicionēšana.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07