Mājsaimniecības – pielietojuma piemērs

Mājsaimniecības

Thermia klienti stāsta savus stāstus

 • Pēc rūpīgas pieejamo iespēju izpētīšanas mājas īpašnieks izlēma par labu Thermia. Sistēma, ko piedāvāja Atlas Trading, atbilda visām projekta prasībām un bija balstīta uz Thermia Diplomat Optimum G3 8 kW zemes siltumsūkni ar pasīvo dzesēšanas moduli.

  Sniegums, kurš runā pats par sevi

  Investors būvēja jaunu māju un nolēma izmantot atjaunojamo enerģijas avotu. Mājai ir 235 m2 dzīvojamā platība, un tā atrodas Domžale pilsētā, centrālajā Slovēnijā, aptuveni 15 minūšu braucienā no Ļubļanas un tādā pašā attālumā no Alpiem. Mājas īpašnieks bija ļoti labi informēts par dažādiem atjaunojamās enerģijas avotiem, kā arī par enerģijas vajadzībām savai jaunajai mājai. Pagrabam ir mājas spa ar saunu, fitnesa iekārtas un džakuzi, kurām nepieciešama apkure visa gada garumā.

  “…mums galu galā izdevās apmierināt mājas īpašnieka parsības, nodrošinot tam visas pieprasītās funkcijas. Turklāt, tīs gadus pēc projekta realizācijas mērījām SPF, tas bija ideāls rezultāts-4,17.” - Yasin Jodeh, Tehniskais menedžeris, Atlas Trading d.o.o.

 • Valdes loceklis. Mājokļu apdare un infrastruktūra ir tikusi plānota ar zaļu un dabai draudzīgu novirzi. Visas mājas ir ar labu izolāciju, aprīkotas ar trīskāršu stiklojumu plastmasas rāmjos, kas nodrošina mazus siltuma patēriņus. Mājas ir aprīkotas ar Thermia Diplomat vai Thermia Diplomat G3 zemes siltumsūkņiem ar integrētām karstā ūdens tvertnēm. Atjaunojamie resursi nāk no zemes kolektora – horizontālas cilpas, kas ir ierakta aptuveni 1,5 metru zem zemes. “Visiem iedzīvotājiem būs ieguvums no atjaunojamo resursu apkures sistēmas”- saka Toomas Kibus, Airwave atjaunojamās enerģijas un apkures vadītājs.

  Zemu oglekļa izmešu apkure

  Uuesalu, dzīvojamā zona, atrodas tikai 8 km no Tallinas pilsētas centra. Mājas svētlaime, miers un draudzīgie vietējie iedzīvotāji ir tikai daži no atslēgvārdiem, kas rada Uuesalu dzīvojamā rajona atmosfēru. Tas ir ļoti populārs rajons starp jauniem cilvēkiem un ģimenēm ar bērniem, jo apgabals ir slēgts, un nepārbīvēts ar mājām, tajā ir daudz zaļumu un labi pārdomāta infrastruktūra.

  “…skatoties uz māju attēliem – mēs bijām satriekti! Mūs iespaidoja ne tikai arhitektūra un materiālu izvēle, bet arī ģeotermālā apkure…” saka Staņislavs Kalovs, kura ģimene bija pirmie klienti Uuesalu Kodu attīstības projektā.

 • Enerģijas patēriņš apkures mērķiem samazinājās līdz 2847 kWh, savukārt mājai piegādātais siltums bija 9373 kWh. Attiecīgi 70% nāk no gaisa un ir atjaunojama enerģija. Sākotnējā 4240 kg CO2 emisija nokritās līdz 2070 kg, un šis ir ievērojams samazinājums (2170 kg CO2) 51%.

  Thermia Atec – profesionāļu izvēle

  Günter Oldigs ir konsultants, kas ir sertificēts no vairāku Vācijas aģentūru un asociāciju puses, ieskaitot BAFA, DENA, DEN e.V. un GIH-Nord e.V. Viņš konsultē mājokļu īpašniekus un celtniekus par enerģijas taupīšanas iespējām, optimālu enerģijas lietojumu, videi draudzīgem enerģijas nesējiem un piemērotu aprīkojumu, sistēmu, celtniecības materiālu un līdzekļu izvēli.

  Neapgāžamus pierādījumus ir grūti ignorēt: faktiskie rādītāji, kas mērāmi dienu pēc dienas

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07