Sniegums, kurš runā pats par sevi

Zemu oglekļa izmešu apkures un dzesēšanas sistēma

Jauna luksusa privātmāja

Investors būvēja jaunu māju un nolēma izmantot atjaunojamo enerģijas avotu. Mājai ir 235 m2 dzīvojamā platība, un tā atrodas Domžale pilsētā, centrālajā Slovēnijā, aptuveni 15 minūšu braucienā no Ļubļanas un tādā pašā attālumā no Alpiem. Mājas īpašnieks bija ļoti labi informēts par dažādiem atjaunojamās enerģijas avotiem, kā arī par enerģijas vajadzībām savai jaunajai mājai. Pagrabam ir mājas spa ar saunu, fitnesa iekārtas un džakuzi, kurām nepieciešama apkure visa gada garumā.

“…mums galu galā izdevās apmierināt mājas īpašnieka parsības, nodrošinot tam visas pieprasītās funkcijas. Turklāt, tīs gadus pēc projekta realizācijas mērījām SPF, tas bija ideāls rezultāts-4,17.” - Yasin Jodeh, Tehniskais menedžeris, Atlas Trading d.o.o.

Sniegums, kurš runā pats par sevi

Pēc rūpīgas pieejamo iespēju izskatīšanas mājas īpašnieks izlēma par labu Thermia. Sistēma, ko piedāvāja Atlas Trading, bija balstīta uz Thermia Diplomat Optimum G3 8 kW zemes siltumsūkni ar pasīvo dzesēšanas moduli. Sistēma atbilda visām projekta prasībām.
Pēc uzstādīšanas, trīs gadu laikā kopējā saražotā enerģija bija 95 000 kWh. Tajā pašā laikā, kopējais enerģijas patēriņš – ieskaitot sistēmas cirkulācijas sūkņus, zemes loka sūkni un pasīvo dzesēšanu – bija 22 777 kWh. Tas pat ietvēra arī sūkna patērinu, ko izmanto īpašuma zālāja laistīšanai. Ņemot vērā visas papildus funkcijas, ko piedāvā sistēma, un garo apkures sezonu SPF (sezonālā lietderības koeficents) ir tuvu 4,17, kas ir lielisks rezultāts.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07