Nekustamo īpašumu īpašnieki

Zema enerģijas patēriņa ēkas

Zema enerģijas patēriņa ēka ir jebkura veida ēka, kas izmanto mazāk enerģijas, nekā parasta ēka. Pirmais solis uz ilgtspējīgu, zema enerģijas patēriņa ēku ir integrēta plānošana. Tajā ņem vērā visu ēkas dzīves ciklu jau no paša sākuma. Pareizs siltumsūknis var aptvert plašu pielietojumu spektru vienā sistēmā, sākot no apkures un karstā ūdens, līdz dzesēšanai un baseina apsildei. Tas novērš ieguldījumus vairākās sistēmās un to uzturēšanā. Tā kā daudzas valstis tagad nosaka energoefektivitāti, kā standarta prasību jaunām būvēm, nākotnei derīga enerģijas avota izvēle nekad nav bijusi svarīgāka.

Siltumsūkņi darbojas arī harmonijā ar pašreizējām tendencēm, tādām kā, Termāli aktīvās celtniecības sistēmām (TABS). Šajās sistēmās iekštelpu klimata vadību integrē ēkas celtniecībā, mazinot vajadzību pēc ierastajām tehnoloģijām.

Nomaiņa & atjaunošana

Ietaupījumi, ko var sniegt siltumsūknis, ir atkarīgi no ēkas veida, tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas un esošās apkures sistēmas.

Siltumsūkņus var pielāgot pie jau esošajām apkures sistēmām un pat kombinēt ar dažāda veida papildus enerģijas avotiem, tādiem kā saules enerģija vai gāze. Tas padara tos par ideālu risinājumu renovācijas projektos, kur siltumsūkņus var uzstādīt kā daļu no sistēmas. Šādos gadījumos siltumsūknis kā papildus apkures avots, nomaina esošo sistēmu, posmos kad izmaksu ziņā tos var izmantot efektīvi.

Procesu siltuma pielietojums

Industriālie un komerciālie procesi rada lielus apjomus lieka siltuma, kas bieži vien tiek vienkārši izmests. No hidrauliskajām presēm un lielās mašīntehnikas līdz žāvētājiem, ēdiena gatavošanai, ēdiena glabāšanai – pat dzīvnieku atkritumi fermās vai notekūdeņi – siltumsūkņus var izmantot, lai atgūtu un atkārtoti izmantotu procesu radīto siltumu daudzos jomās. Jo siltāks ir avots, jo lielāku ietaupījumu iespējams sasniegt.

Uzvarētāju koncepcija - trīs funkcijas vienā ierīcē

Visi mūsu komerciālie zemes avota siltumsūkņi piedāvā vairākas funkcijas vienā ierīcē: apkuri, mājas karsto ūdeni un dzesēšanu. Siltumsūkņi piegādā siltumu gan radiatoru, gan zemgrīdas apsildes sistēmām.

 

Thermia ir unikāla metode karstā ūdens ražošanai, ko sauc par “karsto gāzes tehnoloģiju”. Tas ļauj ražot lielu karstā ūdens daudzumu ar ļoti mazām izmaksām, gada laikā, kad ēkā darbojas apkure. Mūsu siltumsūkņi var arī līdzsvarot lielu siltuma daudzumu nodrošināšanu ziemā un zemākas prasības karstajam ūdenim vasarā. Nav nepieciešamas lielas karstā ūdens tvertnes, un jums nav nepieciešams darbināt lielu katlu vai papildu sistēmu tikai karstā ūdens ražošanai.

 

 

Liels stikla apjoms daudzās modernās būvēs ir lieliski gada tumšākajos mēnešos, taču bieži noved pie pārkaršanas vasarā. Pasīvā dzesēšana nodrošina ideālu iekštelpu klimatu visa gada garumā. Ja nepieciešams, to var papildināt ar aktīvo dzesēšanu, izmantojot siltumsūkņa kompresoru. Gan aktīvā, gan pasīvā dzesēšana ir daudz efektīvāka, nekā tradicionālās gaisa kondicionēšanas sistēmas.

Elastīga enerģijas sistēma

Thermia siltumsūkņi ir pieejami jaudas diapazonā no 11 kW līdz 88 kW. Ir arī iespējams kaskādes slēgums, lai sasniegtu kopējo apkures jaudu līdz pat 1400 kW . Kaskādes slēgumā sūkņi darbojas secīgi, atkarībā no nepieciešamās enerģijas. Tas nodrošina, ka netiek izmantots vairāk enerģijas, nekā tas nepieciešams, neatkarīgi no kopējās jaudas. Turklāt kaskādes slēgums sniedz jums iespēju sadalīt pirmatnējo ieguldījumu 2 vai 3 fāzēs, vai palielināt jūsu apkures sistēmas jaudu, pieaugot vajadzībām.

Apkure un dzesēšana vienlaicīgi

Vienlaicīga apkure un dzesēšana ļauj jums samazināt ekspluatācijas izmaksas vēl vairāk. Lai to sasniegtu, vairāki siltumsūkņi tiek saslēgti paralēli starp karsto un auksto akumulācijas tvertni. Šādā gadījumā, siltumsūknis vienkārši maina siltumu pret aukstumu, atkarībā no ēkas vajadzībām. Piemēram, atvēsinot viesnīcas konferenču telpu, liekais, novadītais siltums tiek izmantots, lai ražotu silto ūdeni peldbaseinam vai spa.

5 gadu garantija

Mūsu garantijas politika ataino mūsu ražošanas procesa augstos standartus. Thermia Mega tiek nodrošināta garantija visām funkcionālajām daļām, sniedzot komfortu bez raizēm un negaidītām izmaksām detaļu nomaiņai. Ja būs nepieciešams remonts, autorizēts vairumtirgotājs atbildēs nekavējoties un veiks labošanu, izmantojot tikai oriģinālās Thermia daļas.

Thermia Online

Visi Thermia siltumsūkņi var tikt aprīkoti ar Thermia Online, moduli, kas ļauj attālināti tos kontrolēt un uzraudzīt, izmantojot viedtālruni vai datoru. Mūsu tiešsaistes sistēma sniedz uzstādītājiem visaptverošus diagnostikas datus, kā arī ļauj viņiem ātri atbildēt uz paziņojumiem vai piekļūt aktuālajai informācijai par sistēmas darbību. Ēkas īpašnieks, pat atrodoties ārpus ēkas, ar tiešsaistes kontroli un monitoringu var optimizēt enerģijas patēriņu.

 

Thermia Online aplikācija ir pieejama gan Android tālruņiem, gan iPhone.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07