Dotācijas un atvieglojumi

Grants and Incentives

Eiropas Savienība 2009. gadā ir izdevusi direktīvu, lai mudinātu lietot atjaunojamos enerģijas avotus (RES). RES direktīvas otrais punkts nosaka, kuri enerģijas avoti ir uzskatāmi par atjaunojamiem. Tie ietver aerotermālo (enerģija, kas atrodas gaisā, hidrotermālo (enerģija, kas atrodas ūdenī) un ģeotermālo enerģiju (enerģija, kas atrodas zem zemes garozas). Direktīva nepārprotami atzīst siltumsūkņu tehnoloģiju kā nepieciešamu, un nosaka pielietot šos atjaunojamos enerģijas avotus.

Eiropas Savienība atbalsta atjaunojamo enerģiju no siltumsūkņiem, kas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa no ES dalībvalstīm piedāvā subsīdijas šādiem projektiem. Pastāv vairākas atlaižu sistēmas un finansiālais atbalsts, lai samazinātu ieguldījumus un attiecīgi arī darbības izmaksas pat par divciparu procentuālajiem rādītājiem.
Apkures sistēmai, kas balstīta uz siltumsūkni, ir raksturīga ilgmūžība, zemas uzturēšanas un darbināšanas izmaksas. Eurostat dati rāda, ka apkure joprojām veido 49% no mājokļa uzturēšanas izmaksām. Tāpēc pareizi izvēlēta, konstruēta un profesionāli veidota apkures sistēma ir tik svarīga visiem mājokļu īpašniekiem.
Thermia siltumsūkņi piedāvā līdz pat 80% enerģijas ietaupījumu. Ietaupot ekspluatācijas izmaksas par 50-75% jūs samazināt jūsu oglekļa izmešus aptuveni par 50%. Tomēr lēmums uzstādīt atjaunojamo resursu apkures sistēmu ietver lielus ieguldījumus. Šī ir salīdzinoši jauna tehnoloģiju joma, un jums ir jānodrošina, lai jūs būtu pilnībā informēts un rūpīgi jāseko līdzi, lai nodrošinātu, ka saņemat sistēmu, kas patiesi atbilst jūsu prasībām un cerībām.

Lūdzu sazinieties ar autorizētu Thermia uzstādītāju, lai iegūtu vairāk informācijas par dotācijām un atvieglojumiem, kas pieejami jūsu valstī.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07