Enerģijas risinājumi lielām ēkām

Ģeotermālā enerģija Jūsu biznesam

Lorem ipsum

Ģeotermālie siltumsūkņi iegūst siltumu no zemes, paaugstina tā temperatūru un pārnes to uz ēkas siltumapgādes sistēmu. Vasarā šo procesu ir iespējams apgriezt. Siltumsūkņis savāc siltumu no ēkas un nogādā to atpakaļ zemē, efektīvi atvēsinot/dzesējot ēku.

Ēku energoefektivitātes paaugstināšana ir fundamentāls politiskais un ekonomiskais mērķis daudzās Eiropas valstīs. Ar savu ievērojamo energoefektivitāti, siltumsūkņiem būs centrālā loma šo mērķu sasniegšanā turpmākajos gados. Siltumsūkņi apvieno apkuri, karsto ūdeni un dzesēšanu vienā ekonomiskā un ekoloģiski draudzīgā ierīcē. Tie ir īpaši piemēroti ēkām ar augstām apkures, dzesēšanas un karstā ūdens prasībām.

 

Šī tehnoloģija ir rūpīgi izstrādāta un piedāvā tādas priekšrocības, kā, paaugstinātu komfortu, samazina enerģijas patēriņu CO2 emisiju, kā arī ievērojami samazina ekspluatācijas un apkalpošanas izmaksas.

Ģeotermālie siltumsūkņi – labākie no labākajiem

Lorem ipsum

Ģeotermālie siltumsūkņi ir visefektīvākais apkures un dzesēšanas aprīkojums, kas šobrīd pieejams tirgū. Tas ir pateicoties tam, ka tie spēj vienkārši pārvietot siltumu no vienas vietas uz otru, pretēji fosilajiem kurināmajiem, kā, piemēram, degviela vai gāze.

Ģeotermālie siltumsūkņi iegūst siltumu no zemes, paaugstina tā temperatūru un pārnes to uz ēkas siltumapgādes sistēmu. Vasarā šo procesu ir iespējams apgriezt.

Siltumsūkņis savāc siltumu no ēkas un nogādā to atpakaļ zemē, efektīvi atvēsinot/dzesējot ēku.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07