Arhitekti un konsultējošie inženieri

Vienas pieturas veikals – strādā gudrāk ar Thermia

Ja jūs meklējat kompleksu risinājumu, kas atbilstu visām jūsu vajadzībām profesionālai apkurei, karstajam ūdenim un dzesēšanai, varat tālāk nemeklēt. Thermia ir 50 gadu pieredze siltumsūkņu jomā un garš saraksts ar konkrētiem pielietojumiem un apmierinātiem klientiem. Mēs esam lepni, ka esam uzņēmums, kurš piedāvā pilnu produktu portfeli komerciālo siltumsūkņu tirgum.

 

Mēs nenodarbojamies tikai ar individuālu siltumsūkņu tirdzniecību, mūsu mērķis ir piedāvāt enerģijas risinājumus pilnā spektrā. Ar Thermia jums ir pilnīga izvēles brīvība, lai izveidotu sev nepieciešamo sistēmu. Mēs strādājam, lai kopā ar jums izstrādātu pilnvērtīgu sistēmu, kas sasniegs visus jūsu iecerētos mērķus, sākot siltumsūkņa tehnoloģijas un iekārtas izvēles, līdz papildus aksesuāriem, karstā ūdens tvertnēm un papildus sildītājiem. Mēs atbalstām jūs visa procesa laikā, no sākotnējā projekta un sistēmas specifikācijas, līdz pat tās nodošanai ekspluatācijā.

Projekta nozīme

Vissvarīgākais faktors, uzstādot siltumsūkņus, ir sistēmas projekts. Lai arī siltumsūknis ir daudz efektīvāks un videi draudzīgāks, tas nav tik vienkāršs kā naftas vai gāzes katls, un tā darbības efektivitāte ir atkarīga no kopējās sistēmas uzbūves. Tam par iemeslu ir fakts ka siltumsūkņa lietderība ir cieši saistīta ar tā darbības temperatūrām. Jo zemāka ir darbības temperatūra sistēmas caurulēs, radiatoros, zemgrīdas apsildē utt., jo augstāka ir tā efektivitāte. Lai varētu darbināt jūsu sistēmu ar zemāko iespējamo temperatūru, katram sistēmas elementam ir jābūt rūpīgi izvēlētam. Tādā veidā īpaša uzmanība jāvelta, tādām lietām kā, cauruļu izmēri, kontroles metodika, silto grīdu vai radiatoru projekts, gaisa dzesētāju vai aktīvo dzesēšanas siju izvēlei.

 

 

 

 

Balstoties uz vairāk kā 50 gadu pieredzi Thermia, mēs esam izstrādājuši paši savu izvēles programmatūru, ko sauc par HPC 2.0 (Siltumsūkņa kalkulators). Pamatojoties uz klimata zonām, siltuma inerci, stiklojuma apjomu, siltuma un dzesēšanas pieprasījumu un siltuma sadales metodi, HPC 2.0 ļauj mums izvēlēties vispiemērotāko siltumsūkni vai sūkņus un precīzi aprēķināt sistēmas ikgadējās ekspluatācijas izmaksas.

Design your own heating system online

Make your design process easier and faster with our System Solution Generator.

Using our online System Solution Generator tool, it’s easy to design your own heating system with a Thermia heat pump. You can choose heating only, heating with hot water or add pool heating or a cooling or shunt group. You can even add additional hot water cylinders or auxiliary heating. Best of all, when your system design is complete, you automatically receive a full list of system components.

The online System Solution Generator tool has two main advantages:

  1. fast and simple system design and
  2. heating schematic diagram approved by the Thermia.

With the System Solution Generator, it’s easy to design anything from single-family homes to large hotels or apartments building.

System Solution Generator – work faster and smarter, right now!

With Thermia each application can be tailor-made

Our top-quality, extremely durable and functional Thermia accessories are designed to support perfect commissioning and to create a tailor-made system, specifically designed for your needs. In addition, all our accessories have been tested and proven in real-life heating applications.

From providing single accessories and supplementary heating to delivering a fully integrated single heating-cooling system, Thermia solutions offer remarkable flexibility. If you need larger volumes of hot water or need buffer tanks, we offer a variety of cylinders that are fully compatible with our heat pump range. All of them have been extensively tested in commercial applications in the demanding climate of northern Europe.

Apmācības un dokumentācija

Mēs vēlamies nodrošināt, lai mūsu siltumsūkņi tiktu uzstādīti, nodoti ekspluatācijā, kā arī apkalpoti, atbilstoši augstākajiem standartiem. Lai parādītu, kā sasniegt lielāko komforta līmeni un efektivitāti no katras Thermia sistēmas, mēs piedāvājam apmācības kursus uzstādītājiem un konsultējošiem inženieriem, no nozares vadošajiem speciālistiem.

 

Lai gan siltumsūkņi strādā līdzīgi ledusskapim, ģeotermālās sistēmas uzstādīšanai nepieciešama kompleksa tehnoloģija un eksperta zināšanas.

Lai atbalstītu šo procesu, Thermia ir sagatavojusi plašu klāstu ar tehnisko dokumentāciju, sākot ar skaidrām un vienkāršām uzstādīšanas rokasgrāmatām un beidzot ar modernizētiem sistēmas risinājumiem.

 

Pēc pareizas iekārtas izvēles, un sistēmas piemērošanas, otrs svarīgākais faktors, ir iegūt uzticamu enerģijas avotu, kas spēs darboties efektīvi visos turpmākajos gados.

Termālās reakcijas testi – enerģijas avots metru pa metram

Kad tiek projektēts zemes kolektors, kuru izmantos Thermia zemes avota siltumsūkņu sistēmai, kritisks faktors ir zemes termālā vadītspēja. Lai mērītu konkrētas vietas termālo vadītspēju, kā arī, lai izmērītu termālo pretestību jau veiktajiem ģeotermālajiem urbumiem, tiek veikti termālās reakcijas testi. Tāpat termālās reakcijas testi mūsdienās tiek bieži izmantoti, lai precizētu vairāku urbumu zemes kolektorus. Zināšanas par zemes termālajām īpašībām var palīdzēt izvairīties no pārāk maza izmēra kolektora ierīkošanas, kas savukārt var novest pie sliktas sistēmas ražības, vai pārāk liela kolektora izveides, kas savukārt izraisa nevajadzīgas sistēmas ierīkošanas izmaksas.

Termālās reakcijas testi sniedz atbildes uz tādiem jautājumiem kā, cik daudz enerģijas tiks iegūts no viena urbuma un, tā rezultātā, cik urbumi ir nepieciešami, lai segtu enerģijas pieprasījumu attiecīgajai ēkai. Šādā veidā termālās reakcijas testi nodrošina precīzu informāciju, cik urbumi ir nepieciešami, kādā dziļumā un kāda izmēra siltumsūknis ir vajadzīgs.

 

 

 

 

 

Termālās reakcijas testus var izmantot, lai papildinātu HPC 2.0 kalkulācijas noteiktos komerciālos projektos, kurus piedāvā sertificēti Thermia partneri.

Jūs tiecaties pēc BREEAM vai LEED, un mēs arī!

BREEAM un LEED ir zaļās būvniecības programmas divi vissvarīgākie ilgtspējīgu ēku sertifikāti Eiropā, kas sastāda vairāk kā 75% no kopējā ilgtspējīgu ēku sertifikātu tirgus.

 

 

Šobrīd vēl daudzās ēkās pastāv atsevišķas sistēmas apkurei, dzesēšanai un karstajam ūdenim. Tā rezultātā tiek patērēts nevajadzīgi daudz enerģijas. Thermia piedāvā daudz efektīvāku alternatīvu, kas var samazināt ēkas energopatēriņu līdz pat 70%, sniedzot maksimālu energoefektivitāti, minimālas ekspluatācijas izmaksas un samazinātu CO2 emisiju. Siltumsūkņi spēj pildīt trīs funkcijas ar vienu iekārtu, palīdzot jums iegūt augstāku sertifikācijas līmeni. Mēs esamam vienīgie, kas padarīs zaļās būves statusa sasniegšanu, vienkāršu un izmaksu ziņā efektīvu.

5 gadu garantija

Mūsu garantijas politika ataino mūsu ražošanas procesa augstos standartus. Thermia Mega tiek nodrošināta garantija visām funkcionālajām daļām, sniedzot komfortu bez raizēm un negaidītām izmaksām detaļu nomaiņai. Ja būs nepieciešams remonts, autorizēts vairumtirgotājs atbildēs nekavējoties un veiks labošanu, izmantojot tikai oriģinālās Thermia daļas.

Thermia Online

Visi Thermia siltumsūkņi var tikt aprīkoti ar Thermia Online, moduli, kas ļauj attālināti tos kontrolēt un uzraudzīt, izmantojot viedtālruni vai datoru. Mūsu tiešsaistes sistēma sniedz uzstādītājiem visaptverošus diagnostikas datus, kā arī ļauj viņiem ātri atbildēt uz paziņojumiem vai piekļūt aktuālajai informācijai par sistēmas darbību. Ēkas īpašnieks, pat atrodoties ārpus ēkas, ar tiešsaistes kontroli un monitoringu var optimizēt enerģijas patēriņu.

Thermia Online aplikācija ir pieejama gan Android tālruņiem, gan iPhone.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07