Kļūstot par atjaunojamiem

Kļūstot par atjaunojamiem

Lorem ipsum

Ar mērķi – samazināt izmaksas un maksimāli palielināt ilgtspējību – turpina pieaugt spiediens uz ēku projektēšanu, darbību un pielietojumu. Mūsdienu tendence ir zema enerģijas patēriņa ēkas jeb tā sauktās “gandrīz nulles enerģijas ēkas”. Tas atspoguļo radikālas izmaiņas ēku projektēšanā un būvniecībā, lai maksimāli samazinātu to ietekmi uz apkārtējo vidi.

 

Vairāk nekā ceturtdaļa Eiropas CO2 izmešu rodas no apkures, apgaismojuma un mājsaimniecības iekārtu darbināšanas. 80% no tiem ir saistīti tikai ar mūsu telpu apkuri un karstā ūdens sagatavošanu. Ir skaidrs, ka mums ir jāatrod alternatīvas un efektīvāki līdzekļi, kā sildīt mūsu mājokļus un ūdeni.

 

Siltumsūkņi iegūst enerģiju, kas ir zemē, gaisā vai ūdenī, un pārvērš to par ekoloģiski ilgtspējīgu iekštelpu klimatu ēkā. Tā kā netiek izmantots fosilais kurināmais, siltumsūkņi ir ārkārtīgi draudzīgi videi un palīdz jums sasniegt jūsu cerētos izmešu rādītājus.

Gaisa un zemes avota siltumsūkņiem ir potenciāls samazināt jūsu mājokļa CO2 izmešus līdz pat 50%, un tas var būt jūsu individuālais ieguldījums, lai līdz 2020. gadam 20% no Eiropas enerģijas tiktu iegūta no atjaunojamiem avotiem.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07