Jaunais Thermia Calibra

Jaunais Thermia Calibra

Uzlabota kontroles sistēma un invertora tehnoloģijas pielietojums ir daļa no noslēpuma, kas slēpjas aiz Thermia Calibra. Ar vienu no visaugstākajiem sezonālajiem snieguma koeficienta rādītājiem (SCOP). Šī inovatīvā iekārta ir tikusi īpaši izstrādāta zema enerģijas patēriņa mājokļiem, un tā nodrošina ģimenēm nepārspējamu karstā ūdens komforta un uzticamu energoefektivitāti.
 

“Ar SCOP vērtību līdz 5,8*, Thermia Calibra siltumsūknis ir ļoti pragmatiska alternatīva tradicionālajiem apkures risinājumiem zema enerģijas patēriņa mājokļos. Šis inovatīvais koncepts sniegs plaša mēroga iespēju Eiropas ģimenēm, kas meklē uzticamību un efektivitāti mājokļu apkurē, vienlaicīgi vēloties samazināt savu ietekmi uz vidi. Tā kā jaunais siltumsūknis spēj iegūt enerģiju no zemes vai ūdens, tas ir divkāršs atjaunjamās enerģijas avots”, sacīja Hans Wreifalt, Thermia Heat Pumps starptautiskās tirdzniecības direktors.

Invertora tehnoloģija, kas pielietota siltumsūknī, sniedz izcilus rezultāts, kā skaidroja Thermia Produktu menedžeris Petter Lykken: “Viena no atslēgām uz tā iespaidīgo sniegumu ir tā jaudīgā kontroles ierīce, kas izmanto mūsu invertora tehnoloģiju pilnībā. Jaunais siltumsūknis spēj apmierināt visprasīgākos mājsaimniecību īpašniekus, un tas ir nepārspējams savā klasē karstā ūdens sagatavošanas ziņā. Turklāt jaunais korpusa dizains padara Calibra par visklusāko siltumsūkni savā segmentā. Darbības laikā skaņas līmenis var būt tik zems kā 28 dB, kas pielīdzināms lapu šalkoņai.”

Invertora tehnoloģija pastāvīgi pielāgo siltumsūkņa jaudu līdz aktuālajam pieprasījumam, ļaujot tam nodrošināt 100% no ģimenes enerģijas prasībām. Tas, savukārt, nozīmē, ka īpašniekam nav jāpārmaksā par dārgu papildus apkuri.

Thermia Calibra piedāvā visātrāko un izmaksu ziņā efektīvāko karstā ūdens sagatavošanu savā segmentā. Mājas pielietojumā tas nozīmē vairāk karstā ūdens, kas tiek piegādāts īsākā laika un ar viszemākajām izmaksām. To ļauj sasniegt divas Thermia izstrādātās tehnoloģijas: Invertoru un ūdens stratifikācija iebūvētajā 180 litru tilpuma karstā ūdens tvertnē. Ikdienas izmantošanā tas nozīmē, ka jums nav problēmu ar karstā ūdens pieprasījuma apmierināšanu rītos vai vakaros.

Modelis ar iebūvētu karstā ūdens tvertni ir pieejams baltā vai pelēkā krāsojumā. Jaunā Thermia Calibra pieejama arī Duo versijā ar atsevišķi stāvošu MBH Calibra karstā ūdens tvertni. Ir pieejamas divu tilpumu tvertnes: MBH Calibra, 200 un 300 litri.

Calibra 7 ar jaudu 1,5-7kW un Calibra 12 ar jaudu 3-12kW ir kompaktākie produkti Thermia Inverterera siltumsūkņu sērijā.Visi šī segmenta produkti ir ideāli piemēroti uzstādīšanai energoefektīvās jaunbūvēs, kā arī ēkās, kas tiek renovētas.

Thermia ieska sazināties ar autorizētu izplatītāju, lai aprēķinātu pirkuma maksu un uzstādīšanu, kā arī specifiskiem potenciālo ietaupījumu aprēķiniem jūsu mājsaimniecībai.

Lasīt vairāk par Thermia Calibra

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07