Willis ēka – nulle CO2 emisijas

Oglekļa izmeši samazināti līdz nullei

Invertora darbināti ģeotermālie siltumsūkņi

Belcotec ir HVAC sistēmu montāZas kompānija, kas specializējas augstas kvalitātes risinājumu realizācijā, nodrošinot pielāgotus risinājumus apkures, gaisa kondicionēšanai un ūdensapgādei komerciālajos objektos. Clevr ir montāzas kompānija, kas specializējas uz mājokļu īpašniekiem un cilvēkiem, kuri būvē paši. Belcotec un Clevr ir apvienojuši savas stiprās puses, lai radītu kaut ko unikālu. Veids, kā viņi papildināja viens otru un savas savstarpējās ambīcijas, noveda līdz Willis projektam. Īpaši mūsdienīgia ēka, kas stimulē inovācijas un ilgtspēju.

“Willis ēka ir vairāk nekā tikai ofiss: tā ir atvērta zona ar dažāda veida darba vietām, radot atmosfēru, kas iedvesmo inovācijas. Multifunkcionāla, ērta, gaiša un pielāgojama – tie ir atslēgas vārdi, kas raksuro tās dizainu.” – Charlotte Ooms, arhitekte, Archiles Architecten

Willis ēku Belcotec realizēja kā inovāciju centru pašu lietošanai. “Mēs to nosaucām par godu gaisa kondicionēšanas izgudrotājam Willis Carrier”, skaidroja Jan Vangeel, Belcotec izpilddirektors, un papildināja: “ar mūsu pašu ēku. Enerģijas patēriņa līmenis1 ir 28, kas ir ļoti zems ofisa ēkām.
Dzesēšanai un apkurei mēs izmantojam aukstos griestus ar mazu energopatēriņu un ventilāciju ar siltuma atgūšanu. Zaļo tehnoloģiju izmantošana nozīmē, ka mums nav nepieciešams fosilais kurināmais. Visa enerģija, kas mums ir nepieciešama, tiek ņemta no zemes caur aukstuma/ siltuma uzkrāšanas sistēmu (KWO - Koude Warmte Opslag). Apvienojot to ar zemes siltumsūkni, tika panākts, ka mums ir nulle emisijas. Ēkas elektrība tiek nodrošināta ar saules paneļiem.”

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07