Thermia Mega S

Thermia Mega S

2018. gada janvāra sākumā Thermia laida klajā savu jauno lieljaudas siltumsūkni Thermia Mega S, kas ir ideāli piemērots daudzdzīvokļu mājokļiem, lielām privātmājām vai nelielām komerciālajām ēkām.

 
”Mēs turpinām investēt īpašumu sektorā un tālākā Mega sērijas attīstīšanā. Ar Thermia Mega S (10-33 kW), mūsu produktu loks ir vēl paplašinājies.Tas nozīmē ka, vēl lielākam skaitam nekustamo īpašumu īpašniekiem, tagad ir iespēja iegādāties invertora kontrolētu, optimāla izmēra mājsaimniecības siltumsūkni, lai nodrošinātu maksimālu izmaksu efektivitāti, zemākas uzturēšanas izmaksas un minimālu ietekmi uz vidi”, skaidroja Hans Wreifalt, Thermia Heat Pumps tirdzniecības direktors.

Mega sērija ir pieejama izmēros S, M, L un XL. Jaudas diapazons sniedzas no 10 kW jaudas  līdz pietiekami lielām jaudām patiesi lieliem projektiem. To panāk, savienojot vienotā sistēmā līdz pat 16 Mega XL siltumsūkņiem, nodrošinot kopējo jaudu līdz pat 1408 kW.

”Mega ir jauns, komerciāls zemes avota siltumsūknis, kas atrodas inovāciju virsotnē un piedāvā vislielākos enerģijas ietaupījumus un vislabākās kopējās iegādes izmaksas no daudzām iekārtām komerciālajā sektorā. Tam ir invertora kontrolēts kompresors izcilam elastīgumam un lietotājam draudzīga, jaudīga kontroles sistēma ar krāsu skārienjūtīgo ekrānu vislabākajam iespējamam iekštelpu komfortam pie viszemākajām iespējamām darbināšanas izmaksām. Kopā ar uzticamību un pirmšķirīgu funkcionalitāti, šīs iespējas nodrošina, ka šis ir nākamās paaudzes siltumsūknis, un tas var sacensties ar labākajiem pasaules mērogā”, Hans Wreifalt papildināja.
Ar gada apkures faktoru 5,72*, Mega ir starp vislabākajiem lieljaudas siltumsūkņiem efektivitātes, veiktspējas un dizaina ziņā.

* SCOP Mega S – Bo/W35, saskaņā ar EN14825, Cold Climate Pdesign 33kW

 

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07