Thermia Calibra Eco iestata jaunu vides etalonu

Thermia Calibra Eco iestata jaunu vides etalonu

Thermia, kopš tās ienākšanas siltumsūkņu tirgū 1973. gadā, vienmēr ir bijusi pionieris siltumsūkņu tehnoloģijās. Balstoties uz šo pieredzi, tagad Thermia ir laidusi klajā pasaulē zaļāko un videi draudzīgāko siltumsūkni.

Ģeotermālie siltumsūkņi ir viens no efektīvākajiem enerģijas avotiem ēku apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens sagatavošanai. Thermia tagad ir vēl vairāk palielinājis iekārtu veiktspēju. Ieviešot Thermia Calibra Eco. Ar GWP (globālās sasilšanas potenciāls), kas ir 628 kg jeb uz pusi mazāk kā citiem salīdzināmiem siltumsūkņiem, Thermia iezīmē lielu soli iekārtu attīstībā un ilgtspējīgākas nākotnes virzienā.

Kopš Thermia dibināšanas, gandrīz pirms 100 gadiem, tās panākumi ir balstīti uz spēju ieviest jauninājumus. Calibra Eco ir jaunākais sasniegums siltumsūkņu tehnoloģijā, un mēs lepojamies, ka atkal esam vadībā. Kā skaidroja Thermia Latvijas pārstāvniecības SIA  Airwave direktors Māris Bareika, tas ir pasaulē pirmais un vienīgais zemes siltumsūknis ar zaļu enerģiju (zems GWP *), kas atbilst gaidāmajiem ES noteikumiem . “Šis jaunais siltumsūknis ar savu ārkārtīgi zemo ietekmi uz vidi ir labs ne tikai mums šobrīd, bet arī nākamajām paaudzēm. Mēs baudām komfortu un ietaupām naudu un enerģiju, kamēr mūsu bērni gūs labumu no pozitīvas ietekmes uz vidi nākotnē. ”

GWP apzīmē globālās sasilšanas potenciālu un šodien ir visprecīzākais veids, kā novērtēt ietekmi uz vidi. To kvantificē kilogramos CO2 vai CO2 ekvivalentos. Pateicoties unikālajai konstrukcijai, Calibra Eco nepieciešams mazāk aukstumaģenta ** nekā citiem siltumsūkņiem. Tā rezultātā tiek iegūts ārkārtīgi zems, nepārspējams CO2 ekvivalents

Thermia Calibra Eco ir ar invertoru darbināms zemes siltumsūknis ar jaudu no 2 līdz 16kW. Tas padara Calibra Eco ideāli piemērotu uzstādīšanai jaunās, energoefektīvās mājās, kā arī renovētās ēkās.

Siltumsūknī izmantotā invertora tehnoloģija sasniedz izcilus rezultātus: “Ar jaunu zaļo tehnoloģiju un izcilu veiktspēju jaunais Calibra Eco siltumsūknis ir lieliska alternatīva tradicionālajiem apkures risinājumiem visiem privātmāju īpašniekiem. Pie maksimāli labvēlīgiem apstākļiem tas var no zemes paņemt līdz pat sešām reizēm vairāk enerģijas, nekā tas patērēs . Ļoti maz enerģijas risinājumi visā pasaulē var nodrošināt šādu sniegumu. Tas nozīmē, ka ilgtspējas interesēs mums nebija jāupurē iekārtas efektivitāte. Thermia Calibra Eko būs ļoti pievilcīgs tām Eiropas mājsaimniecībām, kuras meklē uzticamu un efektīvu mājas apkuri, vienlaikus vēloties mazināt savu ietekmi uz apkārtējo vidi” komentēja, SIA Airwave produktu vadītājs Raivo Lucis.

Thermia Calibra Eco piedāvā visātrāko un rentablāko karstā ūdens sagatavošanu savā segmentā. Māju īpašniekiem un ģimenēm tas nozīmē lielāku karstā ūdens daudzumu, kas tiek piegādāts ātrāk un par ievērojami zemākām izmaksām. Ar iebūvēto 184l karstā ūdens tvertni Calibra Eco nodrošina 260 litrus karstā ūdens. Ikdienas lietošanā, tas nozīmē, ka Thermia Calibra Eco spēj apmierināt lielu pieprasījumu pēc karstā ūdens gan no rīta , gan vakarā. Ja ar to nepietiek, Thermia Calibra Eco ir pieejams arī Duo versijā, bez iebūvētās karstā ūdens tvertnes,  ar iespēju pievienot īpašu karstā ūdens tvertni MBH Calibra ar 200 vai 300 litru tilpumu.

“Zviedrijā, lielākajā daļā ēku, jau ir siltumsūkņi. Mēs , balstoties uz šo pieredzi, arī Latvijā, sniedzam iespēju gūt labumu no jaunākajām un efektīvākajām zaļajām tehnoloģijām, lai varētu sniegt vēl lielāku ieguldījumu CO2 emisiju samazināšanā ”, piebilda Māris Bareika no Airwave.

Thermia modelis Calibra Eco ir pieejams no 2021. gada 1. februāra. Sertificēti Thermia uzstādītāji palīdzēs noteikt pareizo Calibra Eco versiju un sagatavot konkrētus aprēķinus par jūsu mājsaimniecības iespējamo ietaupījumu.

* GWP,( globālās sasilšanas potenciāls), ir siltumnīcas efekta daudzums, ko gāze rada atmosfērā, salīdzinot ar siltumnīcas efektu, ko rada tāds pats CO2 daudzums. CO2  ir atskaites gāze ar GWP 1, un jo zemāks GWP dzesētājs ir, jo tas ir draudzīgāks videi
** Calibra Eco izmantotais aukstumaģents R452B ir zemas GWP viela ar lieliskām enerģijas pārneses īpašībām un pilnībā atbilst jaunajai Eiropas vides politikai (F-gāzes regula no 2015. gada 1. janvāra). 

 

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07