Apkures sistēmas projektēšana nekad nav bijusi vieglāka

Apkures sistēmas projektēšana nekad nav bijusi vieglāka

Thermia ar lepnumu paziņo, ka ir palaidusi savu inovatīvo, jauno tiešsaistes System Solution Generator: jaudīgu un praktisku rīku jebkuram inženierim, kas specializējas apkures sistēmu projektēšanā.

System Solution Generator ļauj izvēlēties siltumsūkni un piedāvā virkni dažādu apkures risinājumu. Lietotāji var projektēt sistēmu tikai apkurei, apkurei un karstajam ūdenim vai iekļaut tādas iespējas kā baseina apsilde, dzesēšana vai šuntu grupa. Ir iespējams pievienot papildus karstā ūdens tvertnes vai papildus apkuri. Kad projekts ir pabeigts, rīks automātiski ģenerē pilnu sarakstu ar sistēmas komponentēm. Gan dizaina shēma, gan komponentu saraksts var tikt saglabāts ar projekta nosaukumu un saglabāts kā daļa no cenu piedāvājuma klientam.
“Uz projektētājiem un konsultējošiem inženieriem ir nemitīgs spiediens, lai projekti tiktu veidoti un piegādāti ātri. Mūsu jaunais tiešsaistes rīks ļaus viņiem ātri un precīzi izveidot apkures sistēmas, kas balstītas uz siltumsūkņiem. Turklāt visus sistēmu projektus, kas tiks izveidoti ar jaunā rīka palīdzību, Thermia pārbauda un apstiprina.”, skaidroja Rickard Karlsson, Thermia klientu servisa centra direktors.

Izmantojot Thermia tiešsaistes System Solution Generator rīku, inženieri var projektēt jebko, sākot no vienģimenes mājokļa un beidzot ar lielām viesnīcām vai daudzdzīvokļu ēkām.

Mēs ceram, ka apkures sistēmu projektētāji atzīs mūsu System Solution Generator par vērtīgu rīku, un viņu klienti turpmākajos gados baudīs uzticamas enerģijas sistēmas priekšrocības.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Agreement description 1 - less more
Agreement description 1 - more hide
Agreement description 2 - less more
Agreement description 2 - more hide
* Obligāts lauks

Thermia pārstāvis Latvijā

Airwave SIA

Airwave SIA

+371 675 666 07